آویتو: بلیط ارزان هواپیما (رپورتاژ آگهی)

یکی از مهمترین دغدغه های همه ی ما برای شروع یک سفر، هزینه حمل و نقل به شهر مقصد می باشد. در ابتدا اکثر قریب به اتفاق ما فکر میکنیم که ارزان ترین و اقتصادی ترین راه موجود برای مسافرت استفاده از وسیله شخصی می باشد و پس از آن اتوبوس و قطار در طبقه بندی ذهن ما قرار می گیرند ولی ما در آویتو به شما ثابت میکنیم که این طرز تفکر اشتباه است!

 برای داشتن یک مسافرت ارزان و اقتصادی احتمالا کمتر به سفر بوسیله هوایپما فکر می کنیم و شاید در ذهن ما سفر بوسیله هواپیما مسافرت لوکس به حساب بیاید و با پول بسیار زیادی گره خورده باشد. اطلاع چندانی نداریم که به راحتی می توانیم بلیط ارزان هواپیما که گاهی حتی از بلیط قطار و اتوبوس هم ارزان تر میشود تهیه کنیم و در سریعترین زمان ممکن به مقصد برسیم و زمان بیشتری را در مقصد بگذرانیم.

در سال های اخیر به دلیل آزادسازی نرخ بلیط هواپیما، افزایش ایرلاین ها و شرکت های هواپیمایی و همچنین بعد از برجام و ورود هواپیماهای نو به کشور رقابت برای جذب مسافر بین ایرلاین های مختلف زیاد شده و همه این ها در مجموع به نفع مردم عزیز شده است که میتوانند در بازاری رقابتی ارزانترین و بهترین بلیط هواپیما را به آسانی خریداری کنند.

در این بین مهمترین سوال این است که: بلیط خود را از کجا تهیه کنیم؟ در اینترنت اولین راه ورود به سایت های شرکت های هواپیمایی و گشتن به دنبال بلیط هوایپما است. کاری طاقت فرسا و مشکل است که تمام سایت ها را برای بهترین و ارزان ترین بلیط مورد نظر مورد کنکاش قرار دهیم. ما در آویتو این مشکل را حل کرده ایم و شما دیگر نیاز نیست که این کار بسیار سخت را انجام دهید.

آویتو مرجع فروش آنلاین بلیط ارزان هواپیما است؛

آویتو به تمام سرور های فروش بلیط های سیستمی ایرلاین های مختلف همچنین بلیط چارتر شرکت هواپیمایی معتبر متصل است و شما می توانید در کوتاهترین زمان و با قیمتی بسیار مناسب بلیط خود را تهیه کنید.

علاوه بر فروش بلیط سیستمی ایرلاین های مختلف آویتو بطور پیوسته با شرکت های هواپیمایی چارتر کننده هواپیما مذاکره می کند و قرارداد فروش بسته و شما میتوانید برای خرید پروازهای چارتر از تخفیفات استثنایی برخوردار شوید.

 وب سایت آویتو Avito

بلیط لحظه آخری

همه ما زمانی که به دنبال تهیه بلیط به صورت آنلاین می‌گردیم در نتایج جستجوی خود با کلماتی مثل بلیط چارتر و بلیط لحظه آخری زیاد مواجه می‌شویم مثل: بلیط لحظه آخری مشهد.

بلیط های لحظه آخری مربوط به پروازهای چارتر است و برای پروازهای سیستمی که برنامه و زمان بندی مشخصی دارند، بلیط لحظه آخری وجود ندارد.

این نوع بلیط‌ها را می‌توانید با کمی حوصله و جستجو در سایت آویتو پیدا کنید.

معمولا یک ساعت قبل از پرواز لیست مسافران بسته می‌شود و بلیط‌های لحظه آخری حتی تا یک ساعت قبل پرواز هم با قیمت‌های بسیار پایین به فروش می‌رسند.

avito.ir

چگونگی استعلام بلیط هواپیما

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که هنوز به خرید اینترنتی بلیط هواپیما اعتقاد ندارید و در مورد صحت اعتبار بلیطتان پس از خرید اینترنتی یا خرید آن از آژانس های مسافرتی نگران هستید ما به شما توصیه می کنیم حتما پس از خرید، استعلام بلیط هواپیما را از طریق سایت ایرلاینی که بلیط متعلق به آن است یا سایت هواپیمایی کشور انجام دهید.

برای اطمینان از صحت اعتبار بلیط خود باید به سایت اینترنتی ایرلاینی که بلیط هواپیمای شما مربوط به آن ایرلاین است وارد شوید و به قسمتی که برای سنجش اعتبار بلیط مشخص شده است وارد شوید. در این قسمت مشخصاتی را که خواسته شده ارائه دهید تا صحت اعتبار بلیطتان تایید شود.

همچنین به خاطر داشته باشید که استعلام بلیط برای پرواز های چارتری وجود ندارد و در صورت بروز مشکل و نبود اسم شما در لیست مسافران، می توانید از گارانتی اعتبار چارتر کننده استفاده کنید.

avito-2

 کارشناسان آویتو همواره آماده پاسخگویی به سوالات مختلف شما عزیزان خواهند بود.