باید بلد باشیم: در برابر حمله سگ چه واکنشی نشان دهیم؟

قرار گذاشتیم به مدت ۱۰ روز به سراغ یادگیری مهارت های عمومی که بیرون از خانه لازم است بلد باشیم برویم، تا بتوانیم به تنهایی از پس کارهای خود بربیاییم. هر چه باشد، قسمتی از یک ماجراجوی واقعی بودن این است که وابستگی هایمان را به اطراف کمتر کرده و خودمان مشکلاتمان را حل کنیم. شما هم در این ۱۰ روز همراه ما باشید و این مهارت های ساده را برای خود یادآوری کنید.

روز نهم: دفاع دربرابر حمله سگ

اتفاقات زیادی در طبیعت گردی می تواند رخ دهد که برخی از آنها به سادگی قابل پیشگیری هستند و برخی نیازمند کمی اطلاعات اولیه برای روبرویی با آنها هستند. یکی از ترس هایی که بسیاری از ما در طبیعت داریم حمله حیوانات وحشی است. از جایی که احتمال حمله سگ بیشتر از هر حیوان دیگری است راه برخورد با آن را برای شما آورده ایم.

سگها حیوانات وظیفه شناسی هستند و برای دفاع از محدوده خود امکان دارد به دیگر موجودات حمله کنند و از جایی که حیوانات قوی و سریعی نیز محسوب می شوند، می توانند خطر بزرگی برای انسان هایی باشند که وارد محدوده آنها شده اند.

این به منظور این نیست که همه سگ ها حیوانات خطرناکی هستند، اتفاقا می توانید به راحتی با آنها دوستی برقرار کنید. اما اگر بر حسب احمال خیلی کم، حس کردید که درگیری در حال رخ دادن است این موارد را به یاد بیاورید تا صدمه را به حداقل برسانید.

دفاع در برابر حمله سگ

 

 این مطلب برایتان مفید بود؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

نظرتان را ثبت کنید