با گردالی بیشتر آشنا بشید

اینجا توی گردالی، ما یه جمعی تشکیل دادیم از آدمهایی که دوست دارن دنیا رو از بالاتر ببینن. آدمهایی که فکر می کنن زندگی باید چیزی بیشتر از همین دایره ی دور و اطرافمون باشه، و برای دیدن ذره ای بیشتر از زیبایی های دنیا، حاضرن قدم های بزرگی بر دارن. میخوایم به همراه شما خواننده های خوبمون، دنیایی رو تشکیل بدیم که توش پر از شگفتی و زیبایی و هیجان های جدیده. کی پایه ست؟
همه ی مطالبی که تیم گردالی تهیه می کنه، تلاش بر این داره که شور و شوقی که با خستگی روزانه نسبت به زندگی از دست میره رو بهتون برگردونیم. شاید دیدن نگاه یه بچه فیل کنار مادرش چیزی باشه که روز شما رو میسازه، شاید پیدا کردن یه مقصد جدید برای سفر بعدی تون، یا…
همه ی ما به همراه شما بلند پروازانی هستیم که عاشق سفر، ماجراجویی و دقت کردن به نکات ریز طبیعت و در کل زندگی هستیم. اگه شما هم دوست درید توی این مسیر کنار هم باشیم و از همدیگه چیزهای جدیدی درباره زندگی یاد بگیریم، بسم الله!
با گردالی همراه باشید و دوستانی که میدونید با پیدا کردن شگفتی های دنیا انگیزه ی بهتری برای زندگی کردن پیدا میکنن رو به جامعه گردالی وارد کنید. اینجا برای همه کسانی که قدر زندگی کردن رو میدونن جا هست.

و اما از همه بیشتر دوست داریم نظراتتون رو درباره گردالی بدونیم و ببینیم چه چیزهایی خوشحال ترتون می کنه. پیشنهادات و نظرهاتون رو برامون ایمیل کنید. ما منتظریم! 🙂

info@gerdali.com