بهترین تکنولوژی های پوشیدنی ۲۰۱۶

حتما برنامه ها و دستبندهای گام شمار را دیده اید، تکنولوژی به سرعت پیشرفت میکند و این برنامه ها قابلیت های بیشتری پیدا میکنند. گجت هایی که در ادامه معرفی میکنیم بهتان کمک میکنند اطلاعات ورزش و سلامت روزانه تان را داشته باشید:

1

Fitbit Blaze

این تکنولوژی با وزن بسیار سبک، ظاهر شیک و صفحه ی لمسی به راحتی نبضتان را دنبال میکند. باتری آن ۵روز کار میکند. شتاب سنج این Blaze بسیار هوشمند است و حتی چرخش را هم تشخیص میدهد. این گجت روتین ورزشی هم بهتان میدهد و روی صفحه اش به صورت انیمیشن نمایش میدهد.

قیمت ۲۰۰دلار

2

UA Band و SpeedForm Gemini2 با قابلیت ضبط

این تکنولوژی بخشی از یک جعبه ی سلامتی است که شامل یک بند ضربان قلب و مقیاس متصل به وای فای است. تماما به برنامه ی ضبط UA منتقل میشوند. دستبند پلاستیکی خیلی خوب طراحی شده، با یک صفحه ی لمسی کوچک و باتری عالی. این دستگاه قدم ها و خواب روزانه را ضبط میکند، حتی حرکتهای کوچکی که وقتی مدت زیادی بیحرکت هستید میکنید. کفش SpeedForm کفش دوی خوبی است که سرعت، طول و وقفه های دویدن را ضبط میکند بدون اینکه به موبایلی وصل باشد.

قیمت ۱۸۰دلار و ۱۵۰ دلار

3

TomTom Spark Cardio+GPS و موزیک

این تکنولوژی اولین نوع از گجت های تناسب اندام است که جی پی اس هم دارد. این تکنولوژی یک سنسور نوری برای ضربان قلب و یک بلوتوث دارد. این دستگاه تا ۵۰۰آهنگ میتواند ذخیره کند. این دستبند سرعت، وقفه ها و ضربان قلب را میشمارد و وقتی به موبایلتان وصل میشود با برنامه ی خاص خودش تمام اطلاعات را نمایش میدهد.

قیمت ۳۰۰دلار

4

Atlas

این دستبند مثل یک مربی روی مچتان عمل میکند. قبل از ورزش با استفاده از موبایلتان یک برنامه ی ورزشی پیدا کنید، سپس آنرا با دستبند همزمان کنید و شروع کنید. این دستبند با شتاب سنج های قوی، تا ۷۰حرکت ورزشی را شناسایی میکند، مانند درازنشست، حرکات تی آر ایکس، پرش و … این تکنولوژی به زودی پیشرفته تر میشود و میتوانید با آن ورزشتان را نسبت به هدفتان تغییر دهید.

قیمت ۱۹۹دلار

5

Withings Activite Steel

این دستبند از فلز ضدزنگ ساخته شده و باتری آن احتیاجی به شارژ شدن ندارد. این وسیله دویدن، قدم ها، خواب و میزان کالری را نشان میدهد و ضدآب است که این ویژگی برای شناگران خیلی بدرد میخورد. بیشتر اطلاعات روی ساعت قابل نمایش نیستند ولی با اتصال به برنامه ی خاص خود تمام داده ها را آنالیز میکند.

قیمت ۱۷۰دلار

6

Moto 360 Sport موتورولا

این دستگاه یک ساعت اپل مناسب برای کاربران اندروید است. سنسور نوری ضربان قلب دارد و زمان، سرعت و فاصله ی دویدن را محاسبه میکند. این ساعت بهتان توانایی کار با گوگل را میدهد- زمانیکه موبایل هم داشته باشید- و البته هرروز باید شارژ شود. این ساعت فعالیت های دیگر ورزشی بجز دویدن را تشخیص نمیدهد.

قیمت۳۰۰دلار

7

Garmin Forerunner630

این دستگاه بسیار سبک و راحت و دارای باتری درجه یک است. حتی در مود جی پی اس هم میتواند ۱۶ساعت کار کند. این دستگاه در کار با بندهای ضربان قلب، میتواند ریتم، طول قدم ها، نوسان عمودی، زمان تماس با زمین و تعادل پاها را محاسبه کند. میتوانید ورزشهای خودتان را ایجاد کنید و آنها را به منوی این دستگاه اضافه کنید. در منو به طول پیش فرض تردمیل، دوچرخه و دویدن وجود دارد.

قیمت۴۵۰دلار

8

مایکروسافت Band2

این دستگاه خیلی از ورزش ها را پوشش میدهد و جی پی اس دارد. حتی بازی گلفتان را هم ثبت میکند. این دستگاه بیش از ۱۳۰ برنامه ی ورزشی برای روز دارد و حتی میتوانید خودتان ورزش خودتان را ایجاد کنید. باتری نسبتا خوبی دارد و با اندروید، iOS و ویندوز فون ارتباط برقرار میکند.

قیمت۲۵۰دلار

منبع:outsideonline.com