بهترین چراغ های سفری سال ۲۰۱۶

یکی از وسایل ضروری برای طبیعت گردی و سفر، چراغ همراه است. در ادامه بهترین چراغ های سال ۲۰۱۶ را بهتان معرفی میکنیم:

1

فانوس کوچک GoalZero Lighthouse

این چراغ ۲۲۶گرمی و۲۱۰ لومنی، گزینه ی خوبی برای گذاشتن داخل کوله تان است تا در سفرهایتان همراهتان باشد. این چراغ، آویز کوچک، آهنربای داخلی و تغییر دهنده ی نور دارد.

قیمت۶۰دلار

2

Black Diamond Cosmo

این چراغ پیشانی۸۵گرمی که سه ال ای دی دارد، با نور ۱۶۰لومنی اش میتواند یک مسیر را حداقل تا۴۵متر روشن کند. این چراغ تا ۲۰۰ ساعت میتواند با نور کامل برایتان کار کند و قیمت بسیار پایین تری از بقیه چراغ ها دارد.

قیمت۳۰دلار

3

LED Lenser Seo 7R

این چراغ برای کوله گردی های طولانی بدرد میخورد. با وزن کمتر از ۱۰۰گرم و شدت نور ۲۲۰لومن، این چراغ به راحتی تنظیم میشود. همچنین وقتی به نقشه نگاه میکنید این چراغ سنسور تطبیق نور دارد.

قیمت۹۰دلار

4

جعبه نور Pelican 9000

این جعبه ی ضدآب و ضد ضربه، هم گوشی و کیفتان را نگهداری میکند و هم نور ۲۰۰لومنی میدهد که تنظیمات مختلف هم دارد. میتوانید از آن در یک قایق در شب استفاده کنید.

قیمت۶۲دلار

5

Brunton Lightwave Amp

این وسیله شبیه یک فانوس ساده است ولی مانند یک سیستم تقویت کننده عمل میکند. دو پورت یواس بی، اسپیکر بلوتوث و چراغی که ۷۰۰لومن نور میدهد. این وسیله با گوشی هوشمندتان کنترل میشود.

قیمت۲۰۰دلار

6

BioLite PowerLight Mini

این وسیله ی چندکاره، تقریبا به هرچیزی میچسبد. میتوانید آنرا به لباستان بچسبانید، داخل چادر بگذارید، روی میز قرار دهید و حتی روی دوچرخه تان بگذارید. نور این وسیله ۱۳۵لومن است.

قیمت۴۵دلار

منبع:outsideonline.com