به نظرتان چرا بهتر است که با کوله پشتی سفر کنید به جای چمدان؟

برای افرادی که دائما در سفر هستند، یک چمدان مستحکم و قابل اعتماد می تواند تغییر زیادی را در چگونگی سفر ایجاد کند. زمانی که که شما با یک چمدان و کودکتان در سراسر اقیانوس می روید و یا در یک اتوبوس شلوغ از راه کوهستانی به جایی می روید، و یا مجبورید که چمدان خود را در طی مسیر حمل کنید مطمئنا دوست خواهید داشت که چمدانتان سریع و آسان برای حمل باشد. اگر این خواسته ی شما است پس بهترین وسیله برای حمل وسایلتان کوله پشتی است.

کوله پشتی همیشه همراه محصلان و فارق التحصیلان است ولی وقتی می خواهید زمانی را در سفر بگذرانید و فرار از روزمرگی داشته باشید و به هرجا که می خواهید بروید، بهترین گزینه انتخابی برای شما می شود.

آنها سر راه نیستند:

بر خلاف چمدان ها، که یا باید آن را حمل کنید یا روی زمین کنار خود بکشید، همانطور که از اسمشان مشخص است باید روی شانه هایتان باشد و به راحتی حمل می شود، بدون ین که نگران این باشید که به کسی برخورد نکند و یا در حین حمل بخواهیم آن را جابه جا کنیم , با دست دیگرمان حمل کنیم. همچنین، وقتی از کوله پشتی استفاده می کنید این اتفاق فراموش کردن و جا گذاشتن چمدانتان برایتان پیش نمی آید.

سازمان دادن آن آسان است:

با مجموعه ای از جیبهای مخفی و محفظه ها، و جاهای زیادی که دارد می توانید خیلی چیزها را در آن جاسازی کنید که مناسب تر از یک ساک سنتی دستی است. به عبارتی، به جای اینکه همه چیز در یک جا از چمدان باشد، در کوله پشتی هر آیتمی از وسایلتان دارای جای مشخصی برای خود است. بسیاری از کوله پشتی ها جیب های مخفی دارند که شما می توانید وسایل با ارزشتان را در آنها مخفی و نگه داری کنید، که در واقع یک سطح ایمنی را که یک چمدان ندارد به شما می دهد. و در آخر اگر با یک لپ تاپ سفر می کنید می توانید از کوله پشتی هایی استفاده کنید که فضای محافظ نگهداری لپ تاپ را دارند.

دلایل مختلفی وجود دارد که حمل یک کوله پشتی بهتر از یک چمدان است. هر چند که اطلاعات بالا یک بخش قابل قبولی از این لیست دلایل هستند، اما همیشه قبل از رفتن به جایی تحقیقات لازم را انجام دهید و ببینید چه چیزی برایتان بهتر است.

منبع: mybackpackbag