دستبند پاراکورد گردالی چی هست؟

دستبند پاراکورد یکی از پرطرفدارترین لوازم جانبی کمپینگ و ماجراجویی است که در دسته وسایل “بقا در طبیعت” قرار میگیرد. این دستبند از ۳ متر طناب پاراکورد که طناب مخصوص پاراگلایدینگ و چتربازی محسوب می شود تشکیل شده که به زیبایی به شکل یک دستبند بافته شده است. با پوشیدن این دستبند به طور روزمره و یا در برنامه های ماجراجویانه، علاوه بر اینکه تیپ و استایل خاص خودتان را میسازید، همیشه اعتماد به نفس گشت و گذار و آزاذانه حرکت کردن در طبیعت را خواهید داشت.

کاربردهای دستبند پاراکورد بقا در طبیعت انقدر زیاد است که در یک مطلب نخواهد گنجید. شما هر جا که به مشکلی برخوردید، لوازم خود را به هر نحوی از دست دادید و با هر دلیلی احساس خطر کردید، میتوانید با باز کردن دستبند پاراکورد و استفاده از ۳ متر طناب پاراکورد برای خود ابزار بقا و نجات بسازید. از جمله کاربردهای دستبند میتوان اشاره کرد به: درست کردن تور ماهیگیری، درست کردن طناب ماهیگیری، دور نگه داشتن غذا از حیوانات، روشن کردن آتش، درست کردن پناهگاه، فرود آمدن از ارتفاع، فیکس کردن دست و پای شکسته و…. اشاره کرد.

نکته جذاب دستبندهای پاراکورد گردالی: در این دستبندها به جای گیره ساده، از آتش زنه با کیفیت استفاده شده که می تواند مشکلات روشن کردن آتش، آشپزی و تولید نور و گرما را در مواقع طبیعت گردی و ماجراجویی برایتان حل کند. همچنین طناب استفاده شده در این دستبندها طناب ۵۵۰ پوندی، یعنی با ظرفیت ۲۵۰ کیلوگرم وزن است!

دستبندهای پاراکورد را بعد از بررسی نمونه های مشابه در بازار با تنوع رنگ و کیفیت بالای بافت تهیه کردیم و در فروشگاه گردالی قرار دادیم تا هم تجهیزات طبیعتگری تان را کامل تر کرده باشیم و هم تیپ ماجراجویی جذابی پیشنهاد داده باشیم. این دستبندها را می توانید از فروشگاه گردالی به خود و یا دوستان ماجراجویتان هدیه بدهید.

خرید دستبند پاراکورد گردالی – قیمت: ۴۰,۰۰۰ تومان

paracord-bracelet

دستبند پاراکورد قهوه ای – لینک خرید

دستبند پاراکورد سبز ارتشی – لینک خرید

دستبند پاراکورد خاکستری – لینک خرید

دستبند پاراکورد طرح استتار ارتشی ریز – لینک خرید

دستبند پاراکورد طرح استتار ارتشی – لینک خرید

 • mah_paj
  بهمن ۲۲, ۱۳۹۴ at ۱۲:۳۱ ب.ظ

  جایی هست بشه حضوری خرید کرد؟

 • mah_paj
  بهمن ۲۴, ۱۳۹۴ at ۱۲:۵۳ ب.ظ

  میخواستم بپرسم دقیقا شکل همونیه که تو فروشگاهتون گذاشتید؟ چون اینی که تو این پست گذاشتید انگار قسمت فلزیش فرق میکنه

  • اسفند ۷, ۱۳۹۴ at ۳:۱۵ ب.ظ

   مرجع این پست هست. برای عکس های فروشگاه یک تفاوت جزئی داره و اون هم به خاطر این بود که عکس هایی که خودمون گرفتیم به اون کیفیت در نیومد. اما به هر صورت بقیه دستبند به غیر از لبه ی فلزی اش دقیقا به همون شکل هست.

 • آریا تمنایی
  بهمن ۲۸, ۱۳۹۴ at ۱۲:۲۴ ب.ظ

  سلام. ببخشی من دو روزه که یه دستبند پاراکورد سفارش دادم اما هنوز برام ارسال نشده. میخاستم ببینم خرید من درست انجام شده؟؟؟ اگه درست انجام شده چرا ارسال نمیکنید برام؟؟؟؟؟

 • سارا مقامی
  اسفند ۴, ۱۳۹۴ at ۶:۵۱ ب.ظ

  من میخوام یه دونه برای خودم و یه دونه برای داداشم. کاشکی ارتشی داشته باشید!

 • hadi
  اسفند ۱۲, ۱۳۹۴ at ۹:۵۸ ب.ظ

  سر گردنه نیست که !!!! ۲۵ تومن قیمتش نه ۴۰ تومن !!! من خریدم قفلش هم خیلی از این محکم تر و زیبا تر !!!

نظرتان را ثبت کنید