زندگی به سبک گردالی – یک آدم ماجراجو چه جور آدمی هست؟

جامعه ای که در گردالی دور هم جمع شده اند، از آدمهای تشکیل شده که تا قبل از این به دنبال چیزی بیشتر از روتین ساده و تکراری زندگی بوده اند. این افراد به دنبال نشانه هایی برای چیزی فراتر و دنیایی وسیع تر می گشتند و حالا که همدگیر را پیدا کرده ایم، خوب است درباره خصلت های چنین فردی بحث کنیم. اصلا یک آدم ماجراجو چه جور آدمی است؟ چه خصوصیت هایی دارد، و برای اینکه بتواند از سبک زندگی خود نهایت لذت را ببرد باید چه خصلت هایی را در خود بپروراند؟

یک آدم ماجراجو اول از همه باید شجاع باشد تا بتواند تصمیم بگیرد افسار زندگی خودش را در دست بگیرد. او می داند شرایط و مکانی که در آن متولد می شود تعیین کننده بقیه راه نیست و خود اوست که داستان زندگی اش را می نویسد. شاید در اولین تجربه ها و برخوردها این حس کمی غریب و ترسناک به نظر برسد. باید در نظر گرفت که بیرون آمدن از دایره راحتی کار راحتی نیست، اما خارج از آن است که همه اتفاقات خوب می تواند رخ بدهد.

یک آدم ماجراجو همیشه در حال یادگیری است. نه فقط برای علاقه شخصی، بلکه می خواهد کارهایش را مستقلانه انجام دهد. اگر بخواهد زندگی آزادانه و پر تجربه ای داشته باشد، باید بتواند از پس کارهای روزمره و یا سناریوهای اضطراری زندگی اش بر بیاید. هیچکس از روز اول در همه زمینه ها مهارت ندارد، اما می توان با یادگیری مرحله به مرحله از مسائل کوچک تا حرفه ای تر سطح مهارت و معلومات خود را در حد کفایت بالا برد.

یک آدم ماجراجو برای تجربه های جدید هزینه می کند، از وقتش می گذارد و ترجیح می دهد خاطرات و مهارت هایش را بیشتر کند تا دارایی های مادی خود را. او می تواند همیشه و تحت هر شرایطی اوقاتی را برای وقت گذرانی به شیوه دلخواه خود پیدا کند، چه کارمند تمام وقت باشد، چه بیکار. وقتی اولویت های زندگی از پشت مه سردرگمی نمایان شوند، همیشه راه برای انجام دادن کارهای دلخواه پیدا می شود.

منظور از یک آدم ماجراجو تنها کسی نیست که اهل سفر و طبیعت گردی است، بلکه کسی است که در زندگی شهری خود نشانه هایی از خلاقیت، سلیقه خوب و زندگی پرهیجان را بروز می دهد. اینها تنها بخشی از خصوصیات یک آدم ماجراجو از نظر گردالی بود. دوست داریم نظر شما را هم درباره خصوصیات یک آدم ماجراجو بدانیم. فکر می کنید چه مشکلاتی سر راه این شخص وجود دارد؟ نظراتتان را با ما در میان بگذارید.