سوییت های این هتل ایرلندی از شن درست شده است

نام بعضی هتل های کنار دریا هتل شنی است. نامی جالب که به دریا هم مربوط است ولی آیا تابه حال هتلی واقعا شنی دیده اید؟ امروز به سراغ یک هتل شنی واقعی رفته ایم که از جاذبه های کمتر شناخته شده ی هلند است. در محوطه و همچنین اتاقهای این هتل می توانید سازه های شنی زیبایی ببینید که فضای منحصر به فردی را ایجاد کرده است.

zand_feat

اگر گذارتان به برابانت شمالی، شهر هلندی اوس یا اسنیک بخورد، میتوانید این هتلهای شنی را ببینید. این دو شهر هردو محل فستیوال های مجسمه های شنی هستند. Zand Hotel هتلی است که از سازه های رسوبی تشکیل شده است. این دو هتل درنوع خود منحصربه فرد هستند و اتاق های یک تخته ی با اثاث کامل دارند.

هرکدام از این فضاهای خاص ۴ هفته طول کشیده تا ساخته شوند و در طبیعت بی دوام هستند. برای همین این هتل ها فقط اقامت های محدود ۲هفته ای قبول میکنند. هردوهتل زمانی که فستیوال سازه های شنی به پایان میرسد، ازبین میروند.

افرادی که خوش شانس باشند و بتوانند فضایی در این هتل ها رزرو کنند، میبینند که وسایل راحتی مانند دیگر هتل ها فراهم است. وای فای، آب (توالت و حمام) و برق. پنجره و فرش هم دارد!

درمورد نحوه ی ساخت این هتل ها نیز، قاب های چوبی در زیر شن ها دفن شده اند و این هتل ها کاملا امن و امان است. شاید بد نباشد اگر زند هتل را نیز به لیست مکانهایی که باید آنها را حداقل یک بار ببینیم اضافه کنیم.

Zand-Hotel-Netherlands-sandcastle-hotels-lead

560171fbf6c571a37180c052_zand-hotel-netherlands-exterior-cr-courtesy