مراقبت از گربه ها: ۳ نوع غذای خانگی محبوب برای گربه ها

برای اینکه همه بدانیم چجور رفتاری با گربه ها داشته باشیم و اگر قصد مراقبت از یکی از آنها را داشتیم، چه چیزهایی را باید رعایت کنیم، میخواهیم ۱۰ روز آموزش نگهداری از بچه گربه ها را با هم در گردالی بگذرانیم. همانطور که میدانید، تیم گردالی چند روز است که سرپرستی یک بچه گربه خیابانی را به عهده گرفته، و این فرصت خوبی است تا تجربیاتمان را با شما نیز در میان بگذاریم. حتی اگر در حال حاضر قصد نگهداری از یک گربه را نداشته باشید، این اطلاعات تا آخر عمر می تواند در شرایط مختلف برایتان مفید باشد.

روز نهم: درست کردن غذای خانگی برای گربه ها

هزینه کردن برای غذای آماده گربه گاهی اوقات می تواند خارج از توانمان باشد. همه فکر می کنند نگه داری از یک حیوان به پشتوانه مالی خوبی احتیاج دارد. اما باید بدانیم که با لوازم خوراکی که در خانه داریم نیز می توانیم غذاهای سالم و مورد علاقه حیوانمان را تهیه کنیم، تا هزینه ها را به حداقل برسانیم. میخواهیم ۳ نوع غذای خانگی گربه را با هم یاد بگیریم.

۱) نام غذا: بهشت گربه ها

غذای خانگی برای گربه ها

مواد لازم: یک قوطی ساردین در روغن، ۲/۳ پیمانه برنج، ۱ قاشق غذاخوری جگر، ۱/۴ پیمانه جعفری

برنج پخته را با بقیه مواد قاطی کرده و با هم زدن تکه ای ساردین را کوچک کنید. این مقدار را می توانید برای ۲ تا ۳ وعده غذای گره تان استفاده کنید.

۲) نام غذا: مرغ سرخ شده

غذای خانگی برای گربه ها

مواد لازم: سینه مرغ، روغن، بادام، برنج، همه به مقدار دلخواه

سینه مرغ تکه تکه شده (نگینی) را سرخ کنید. وقتی مرغ تقریبا پخته شد کمی بادام خرد شده به آن اضافه کنید. سپس بگذارید سرد شود و به همراه برنج پخته به گربه تان بدهید.

۳) نام غذا: سالاد سبزیجات

غذای خانگی برای گربه ها

مواد لازم: ۱ هویج کوچک رنده شده، ۱/۴ پیمانه کدوی رنده شده، ۱/۲ پیمانه جوانه آلفالفا، ۱ قاشق غذاخوری جعفری خرد شده، ۱/۸ پیمانه آب مرغ، ۱/۴ پیمانه پونه سا

سبزیجات را در یک کاسه مخلوز کنید. آب مرغ را اضافه کرده و به هم بزنید. کمس پونه خرد شده روی آن ریخته و سپس به گربه تان بدهید.

اینها فقط ۳ تا از دستور غذای گربه ها بودند. شما چه غذایی بلد هستید برای گربه ها درست کنید؟