مسابقه دوی ژئوپارک قشم: با دویدن کشف کن!

اگر خودتان را آدم ماجراجو و اهل هیجانی می دانید و فکر می کنید برنامه های مهیج دسته جمعی به ندرت در کشورمان اتفاق می افتند، یک خبر جذاب برایتان داریم. تا حدود یک هفته قرار است اتفاقی هیجان انگیز و دوست داشتنی در یکی از زیباترین مناطق ایران ، جزیره قشم اتفاق بیفتد. برنامه ای با شعار “با دویدن کشف کن!” توسط گروه GeoParkTrail برنامه ریزی شده که در آن شرکت کنندگان یک مسیر زیبا و خوش منظره درون جزیره قشم را می دوند یا بنا به خواسته و توانایی خود پیاده روی میکنند.

اطلاعات کلی این مسابقه:

مسابقه ی دوی ژئوپارک قشم، مسابقه ای بیابانی است که در منطقه ای حدفاصل روستاهای سلخ, دوربنی, دره تندیس ها و بام قشم در استان هرمزگان و در جزبره قشم برگزار خواهد شد.
مسابقه در مسافت ۲۶ کیلومتری با تقریبن ۴۵۰ متر صعود برگزار می شود.
مسابقه در روز ۲۱ بهمن ماه سال ۱۳۹۵ در ساعت ۷ صبح از محل روستای سلخ آغاز می شود.
شرکت کنندگان باید مسابقه را کمتر از ۵ ساعت و با همراه داشتن وسایل موردنیاز تأمین امنیت شان برای شرایط اضطراری و هوای نامساعد به پایان برسانند.

مسابقه دوی ژئوپارک قشم

دویدن یا پیاده روی در میان منظره های شگفت انگیز جزیره قشم در حین اینکه با گروهی از افراد ورزشکار به طور آرامش بخشی رقابت می کنید میتواند تجربه لذت بخشی باشد. مسیری که در قشم در نظر گرفته شد مسیری طولانی است و برای به پایان رساندن آن باید از یک آمادگی نسبی جسمانی، و مهارت های بقا در طبیعت برخوردار باشید، چرا که ممکن است در بعضی قسمت های این مسیر تنها بمانید و باید راه و روش برنامه ریزی و حل کردن مشکلات ممکن در چنین طبیعتی را بلد باشید. اما هیچ جای نگرانی نیست! اگر طبیعت دوست هستید و تا الان با گردالی همراه بوده اید، حتما اطلاعات لازم برای برآمدن از پس چنین شرایطی را بلد هستید. اگر روحیه ماجراجویتان به دنبال برنامه های خاص هست، و هوس سر زدن به جزیره قشم را کرده اید، می توانید در این برنامه مهیج شرکت کرده و همچنین آب و هوای ایده آل بهمن ماه قشم را از نزدیک ببینید.

اطلاعات ریز درباره نحوه ثبت نام، برگزاری مسابقه، و جوایز در نظر گرفته شده برای نفرات برتر را در خود سایت اختصاص داده شده برای این برنامه بخوانید:

www.geoparktrail.com

صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام این برنامه هم در حال اطلاع رسانی هستند.

مسابقه دوی ژئوپارک قشم

همانطور که در وب سایت خواهید دید، تمامی اطلاعات لازم از قبیل نحوه رزرو بلیط هواپیمایی تا اقامتگاه های مناسب در شهر قشم در دسترس شما قرار گرفته تا یک تجربه راحت و بدون دردسر را در یکی از آرامشبخش ترین شهرهای ایران داشته باشید. مبلغ لازم برای ثبت نام در این مسابقه ۷۵ هزار تومان میباشد.

 نکته مهم این است که این تاریخ های مهم را فراموش نکنید:

زمان ثبت نام تا ۱۸ ام بهمن می باشد.

جلسه توجیهی و توزیع بسته های شرکت کننده ها – ۲۰ بهمن

زمان مسابقه: ۲۱ بهمن

پایان مسابقه و اهدا جوایز: ۲۱ بهمن

______________________________________________________________________________________

به روزرسانی: این مسابقه به خوبی و خوشی انجام شد. مطلب اختتامیه و عکسهای شرکت کنندگان را اینجا ببینید.