معرفی وب سایت برای تعیین زمان یک گردهمایی: wdw

استفاده از تکنولوژی به نفع زندگی انسانها و راحت کردن کارهای روزمره، اتفاقی است که باید بیشتر شاهد آن باشیم تا بتوانیم بهترین استفاده را از امکاناتی که هر روز بیشتر و بهتر می شوند برده باشیم. یکی از مشکلات همیشگی کسانی که دوست دارند اوقات خوبی را با دوستان خود چه بیرون از خانه چه داخل آن بگذرانند، هماهنگ کردن برنامه همه ی افرادی است که قرار است در این گردهمایی شرکت کنند. تا به حال برایتان پیش آمده که برنامه چیدن برای یک مسافرت ساده یا یک مهمانی به خاطر مشغله های دوستانتان بیش از حد انرژی بر و کلافه کننده شود؟

امروز میخواهیم با یک وبسایت ساده اما جالب آشنا شویم که می تواند این مشکل را برایمان حل کند. وبسایت WDW به شما این امکان را می دهد که روزهایی که از نظر شما برای گردهمایی تان مناسب است را روی تقویم علامت بزنید. سپس می توانید دوستانتان و تمام کسانی که قرار است در برنامه شرکت کنند را به این وبسایت دعوت کنید تا آنها نیز روزهای خالی خود را مشخص کنند. در آخر چیزی که برای شما می ماند، اشتراکات این روزهاست که هر یک می تواند زمان مناسبی برای برگزاری این گردهمایی باشد.

معرفی وب سایت

تنها نکته ای که وجود دارد این است که برای دعوت کردن دوستانتان لازم است که در وب سایت عضو شوید و به آنها نیز توصیه کنید تا عضو شوند. البته عضویت در این سایت رایگان است، و فقط یک دقیقه از وقتتان را خواهد گرفت.

معرفی وب سایت

شاید ایده این وب سایت بسیار ساده و پیش پا افتاده باشد، اما مطمئنا می تواند دردسرهای زیادی را از این به بعد از زندگیتان حذف کند.

 

http://whichdateworks.com