هیجان تابستانه: صدای طبیعت را ضبط کنید

مکانهای زیادی هستند که ما را به یاد زندگی ایده آلی که در ذهن داریم می اندازند. منظره ای سرسبز کنار یک رودخانه، ساحل های شنی و پرواز مرغان آبی در کنار دریا، جنگل های انبوه با پرنده ها و جانوران مختلف…هر کسی برای خودش یک “بهشت” در دنیای طبیعت پیدا می کند. یکی از کارهایی که باعث می شود لذت این طبیعتگردی ها را برای زندگی شهری همراه خود بیاوریم، ضبط کردن صدای محیطی است که از حضور در آن لذت می بریم.

شاید تا به حال امتحان نکرده باشید، اما گوش دادن به صدای ضبط شده ی طبیعت می تواند آدم را برای دقایقی از زندگی شهری بیرون بکشد و آرامش خوبی جایگزین آن کند. سرویس صدای طبیعت گردالی که قبل تر در سایت راه اندازی کرده بودیم، این موضوع را برایمان ثابت کرد. حالا فکر کنید این بار به صدای ضبط شده محیط ایده آل خودتان، جایی که در آن حضور داشته اید و منظره آن را به خوبی به خاطر سپریده اید گوش می کنید. چه استراحتی بهتر از این!

این بار که به سفر رفتید، یا در محیطی قرار گرفتید که آرامش روزتان را تامین می کرد، با گوشی موبایل خود صدای پیرامونتان را ضبط کنید. بعدتر می توانید این صداها را به یک آلبوم صداهای طبیعت مختص به خودتان تبدیل کرده و خاطراتتان را برای همیشه زنده نگه دارید.

گوش دادن به صدای طبیعت