پیشنهاد اپ راهنمای سفر – پاریس

سفر کردن به شهری غریب برای اولین بار، می تواند برای آدم اضطراب ایجاد کند. یکی از کارهایی که به اولین بار سفر کردن کمک می کند، داشتن یک اپلیکیشن راهنمای سفر درون گوشی موبایل است. میخواهیم به معرفی اپلیکیشنی بپردازیم که شما را به رستوران ها، مکانهای دیدنی و سفر به شهر پاریس دعوت می کند.

اپلیکیشن “پاریس” یک راهنمای خوب برای گشتن در شهر پاریس است. با این اپلیکیشن شما می توانید از محل رستورانها، جاذبه های گردشگری، فروشگاه ها، هتل ها و…. به راحتی با خبر شوید. البته نسخه ای که ما به شما پیشنهاد می کنیم نسخه فارسی آن است تا کار کردن برایتان راحت باشد.

IMG_5474

نکته خوبی که در مورد اپلیکیشن پاریس وجود دارد این است که اطلاعات داخل این اپ توسط کاربران و مسافران حرفه ای که به این شهر سفر می کنند به روز می شود و شرایطی را به وجود می آورد تا مسافران از تجربیات یکدیگر استفاده کنند. این اپلیکیشن‌، پیش از سفر، مشاور شما برای برنامه‌‌ریزی، در طول سفر، راهنمای شما در مقصد و پس از بازگشت نیز، محلی برای انتقال تجربیات‌تان به دیگران هستند.

این اپلیکیشن همچنین تمامی مکان های مورد نظرتان را روی نقشه گوگل نشان می دهد و بهترین راه های رفت و آمد در شهر را به شما پیشنهاد می دهد.

IMG_5482

اپلیکیشن پاریس رایگان است و نسخه اندرویدی آن را می توانید از لینک زیر تهیه کنید.

download3