پیشنهاد سرگرمی – ساختن وبلاگ

کسانی که با اینترنت زیاد سروکار دارند حتما وبلاگ خوانی هم میکنند. وبلاگ های پرطرفدار و با کیفیت زیادی وجود دارند که خیلی از ما هر روز به آنها سر میزنیم. شاید شما هم گاهی به فکر نوشتن در وبلاگ افتاده اید. باید بدانید که وبلاگ نویسی کار سختی نیست. پس میتوانید به عنوان یک سرگرمی امتحانش کنید. البته نکاتی وجود دارد که قبل از شروع باید به آنها توجه کنید.

اول از همه باید تصمیم بگیرید که چه نوع مطالبی میخواهید در وبلاگتان بگذارید.

Untitled-3 میتوانید روزانه نویسی کنید. هرروز یک پست بگذارید و از اتفاقات روزمره تان صحبت کنید. این نوع وبلاگ نویسی تمرین بسیار خوبی برای نوشتن است.

Untitled-3 میتوانید فتوبلاگ بسازید. یعنی فقط عکس ها و توضیحات مربوط به آنها را در وبلاگتان بگذارید.

Untitled-3 میتوانید سفرنامه بنویسید. چه چیزی بهترین از اینکه تجربیات سفرها و طبیعت گردی هایتان را با بقیه به اشتراک بگذارید؟

Untitled-3 میتوانید وبلاگی برای پرداختن به مسائل اجتماعی و فرهنگی درست کنید.

Untitled-3 میتوانید شعر یا داستان هایی که خودتان نوشته اید را در وبلاگ قرار دهید.

ایده های زیادی میتوانید پیدا کنید. بعد از اینکار، یک اسم خوب برای وبلاگتان انتخاب کنید.

بعد باید یک سایت برای ایجاد وبلاگتان انتخاب کنید. سایت ها کاملا رایگان هستند. فقط کافیست که یکی را انتخاب کنید. بلاگفا، میهن بلاگ، بلاگ اسکای، بلاگدون، پرشین بلاگ و … سایت های ارائه دهنده ی سرویس وبلاگ هستند و هرکدام را که بخواهید میتوانید انتخاب کنید. اگر بخواهید هزینه کنید هم میتوانید یک دامنه مختص به خودتان خریداری کنید.

حالا کافیست که وارد سایت شده و در بخش ثبت وبلاگ جدید، نام کاربری و رمز عبور تعریف کنید. حالا دیگر یک وبلاگ دارید و میتوانید در آن بنویسید.

وبلاگ نویسی یکی از بهترین سرگرمی های دنیاست که علاوه بر راه اندازی خلاقیت و مهارت نوشتن، دوستهای زیادی نیز برایتان رقم خواهد زد. اگر به دنبال یک سرگرمی جدید و جذاب می گردید، یک وبلاگ جدید راه اندازی کنید. مطمئن باشید هر کسی حرف هایی برای گفتن دارد.