چند دلیل برای شروع وبلاگ نویسی

میلیون ها وبلاگ بر روی اینترنت وجود دارد، که خیلی از آنها بی فایده است. تا حالا به این فکر کردید که وبلاگ برای چی مفید است؟ اصلا چرا وبلاگ؟ و آیا می شود از وبلاگ کسب درآمدی کنیم؟ باید گفت وبلاگ نویسی هم مانند وجود اینترنت برای هر شخصی ارزشمند است. شاید با خواندن چند دلیلی که در ادامه آمده است شما هم شروع به ساختن یک وبلاگ برای خودتان بکنید!

چیزهای جدید یاد خواهید گرفت:

یادگیری یک فرآیند مستمر است. همانطور که شما در وبلاگ نویسی رشد می کنید، یادگیری هم روندی مشابه دارد. شما چیزهای مختلف در مورد زمینه هایی که دوست دارید یاد می گیرید. و سپس اطلاعات خود را با دیگران بر روی وبلاگتان تقسیم می کنید. و این تمایل تقسیم کردن اطلاعات با دیگران توسط پست های وبلاگتان باعث می شود که شما یک رونده مستمر تحقیق و یادگیری را دنبال کنید.

در نهایت خودتان را خواهید دید که روزانه در وب سایت ها جستجو می کنید، کتاب و مقاله می خوانید برای پیدا کردن مطالب جدید که می خواهید با خوانندگان خود به اشتراک بگذارید و در طول زمان، کنجکاوی یادگیری شما که کم بود تبدیل به منبعی از اطلاعات می شود. به وسیله ی وبلاگ نویسی، شما تعداد زیادی از چیزهای مختلف را که مورد علاقتان است را یاد می گیرید و فراموش نکنید که بدست آوردن استعداد های جدید با ارزش است.

how-to-write-perfect-blog-post-cover

خلاق می شوید:

تلاش و سخت کار کردن برای نوشتن و انتشار مقاله ها در وبلاگتان نه تنها یک مهارت تمرینی برای ذهن، استدلال و ارتباط شما می باشد، بلکه موتور خلاقیت شما را هم روشن می کند. شما را به سمت تصور کردن چیزهای زیبا سوق می دهد و باعث می شود که بخواهید فرصتی در زمینه خلاقیت بدست بیاورید.

ایده ها و تفکرهای جدید شروع به روشن شدن در ذهنتان می شود. تمایل متمادی به انتشار موضوع های جذاب و جدید برای خوانندگانتان شما را تبدیل یه یک آدم هوشیار، کاردان و خلاق می کند.

resized-change-your-mind

پول در می آورید:

صدها یا هزاران نفر وبلاگ نویس وجود دارند که از وبلاگشان پول خوبی بدست می آورند. اگر وبلاگی دارید که تعداد زیادی خواننده دارد می توانید از این فرصت برای بدست آوردن پول استفاده کنید. شما می توانید با انتشار تبلیغات یا معرفی محصولاتی که ممکن است برای خوانندگانتان جالب باشد به کسب درآمد بپردازید.

بعضی وقت ها، به شما پیشنهاد نوشتن مقاله یا ویراستاری یا مانند این را می دهند. و وبلاگ نویسی می تواند یک منبع خوب برای کسب درآمد باشد. و چقدر عالی می شود وقتی برای کاری که دوست دارید پول دریافت کنید.