۲۰ تا از بهترین هتل های اروپا

جدا از هزینه های سفر و گرفتن ویزا، پیدا کردن محل خواب ارزان ولی با صفا یکی از مهمترین کارهایی است که باید قبل از سفر درباره آن اطلاع داشته باشیم. اینجا به معرفی ۲۰ تا از بهترین هتل های اروپایی میپردازیم که هرچند لوکس نیستند، اما تجربه صمیمانه تری برایتان باقی می گذارند. با به کوتاهی درباره هر کدام نوشتیم، اما برای اطلاعات بیشتر میتوانید اسم هر کدام را در اینترنت سرچ کنید و هدف بعدیتان را پیدا کنید.

  1. هتل دریاچه خوش شانسی در آمستردام، هلند

12

این خوابگاه که در کنار دریاچه است در خارج از شهر قرار گرفته است. همه ی اتاقها از کاروانهای کوچکی است. همچنین آشپزخانه در بیرون با میزهایی برای به اشتراک گذاشتن بین مسافران.

  1. لاوندر سیرک در بوداپست، مجارستان34

کلمات نمی تواند این محل جالب را توصیف کند. خواهشا یک سرچ در تصاویر گوگول درباره این مکان انجام بدهید. واقعا مقرون به صرفه است، در مرکز شهر، اما در خیابانی کاملا آرام، و دوستانه می باشد.

  1. خوابگاه لاباندا در پشت بام در سویل، اسپانیا56

شخصی که این محل را اداره می کند واقعا آدم جالبی است. و در پشت بام یک رستوران کوچک وجود دارد که زیبایی بسیاری دارد.

  1. خوابگاه باحال در ادینبورگ، اسکاتلند

 

7 8

تمیز، روشن، و با محل نشیمن عالی. در نوار طبقه بالا یک مهمانخانه است که می توانید در آنجا پینگ پونگ بازی کنید که بسیار جالب و به نحوه خوبی سازمان یافته است. کارکنان آنجا واقعا کمک رسان و سرگرم کننده شاد هستند.

  1. لیسبون جدید با مفهوم خوابگاه در لیسبون، پرتغال

 

9 10

این خوابگاه دارای موقعیت مکانی شگفت انگیز ، با دکور جدید، و با اتاقهایی در اندازه های مختلف است. همچنین یک مکان معمولی بسیار عالی با بالکن و آشپزخانه و صبحانه ی رایگان است.

  1. خوابگاه ویکی وروستای سبز در روم، ایتالیا

 

11 12

بیرون روم در یک روستای بامزه ایتالیایی (حدود ۱۵ دقیقه به ایستگاه قطار ترمینی)، محلی برای ماندن، خوابیدن وجود دارد. جایی که شبها همه آدمهایی که در آنجا می مانند در کنار هم پاستا درست میکنند.

  1. خوابگاه الف در پراگ، جمهوری چک

13 14

این خوابگاه دارای باربیکیو رایگان است. و همه در آنجا بسیار دوستانه و خوب هستند. صبحانه ی رایگان نیز دارای خوراکی های بسیار خوب ورایگان است. اتاق ها بسیار بزرگ است، حتی اگر با ۱۴ نفر دیگر اتاق را مشترکا استفاده کنید. امکانات اتاق ها و حمام بسیار تمیز و مرتب است.

  1. خوابگاه لو مونت کلیرمونمارتر در پاریس، فرانسه

15 16

دارای جو بسیار دوستانه و باز است، و تنها چند دقیقه از ساکر کور فاصله دارد. یکی از بهترین خاطرات سفرم تماشا کردن ماه معلق در آسمان از پنجره اتاق این هتل برای من بود.

  1. خوابگاه گروهی استیوز در انگلستان

17 18

کارکنان باحال، نوشیدنی ارزان، نزدیک به همه جا، و یک معامله ی خوب برای گشت و گذار در مدرسه استیوز می باشد.

  1. خوابگاه روتنستینر در وین، اتریش

19 20

دنج، دوستانه و صمیمی، و آرامش بخش، با اتاقهای سوپر تمیز و راحت و با یک باغچه ی بسیار زیبا.

منبع: buzzfeed