۶۰ دستور غذای خانگی برای گربه ها – اولین محصول دیجیتال گردالی

به دست آوردن مواد مغذی مورد نیاز برای یک بچه گربه که از مادرش جدا شده است، جزو مهمترین نکاتی است که باید به هنگام مراقبت از گربه ها در نظر بگیریم. خود ما که تجربه بزرگ کردن “تد”، بچه گربه گردالی را داشتیم، میدانستیم که غذا درست کردن برای یک گربه میتواند گاهی گیج کننده باشد. اینکه استفاده از چه مواد غذایی برای یک گربه مجاز است و چه روش هایی برای خوشمزه کردن غذای یک گربه با توجه به ذائقه خودش وجود دارد، چیزی نیست که هر کسی بلد باشد. از آن جایی که دلمان می خواهد هیچ مانعی برای داشتن یک زندگی طبیعت دوستانه وجود نداشته باشد، تصمیم گرفتیم در این باره تحقیق کرده و نتایج کار را به شکل یک کتاب الکترونیکی در اختیارتان بگذاریم.

در این کتابچه الکترونیکی شما با ۶۰ دستور غذا آشنا می شوید که تنوع زیادی از مواد غذایی و ویتامین ها در آنها دیده می شود. بعضی از این غذاها به سادگی مخلوط کردن چند مواد، و بعضی پیچیده تر هستند و به زمان بیشتری احتیاج دارند. اما چیزی که از آن مطمئن هستیم، این است که گربه هایتان عاشق این غذاها خواهند شد. اگر می خواهید گربه تان تغذیه سالمی داشته باشد، و در عین حال برای جایزه دادن به او مجبور نباشید جیب خود را در فروشگاه های غذای حیوانات سوراخ کنید، بهتر است خودتان آستین ها را بالا زده و دست به کار شوید.

60 دستور غذای خانگی برای گربه ها

در بالا چند صفحه از کتاب “۶۰ دستور غذای خانگی برای گربه ها” را می بینید. این کتاب با طراحی گرافیکی و ترجمه خوبی تهیه شده، و مبلغی که برای آن تعیین شده بابت وقت و انرژی ای است که برای تهیه این کتابچه صرف شده است.

کتاب الکترونیکی “۶۰ دستور غذا برای گربه ها” را می توانید به قیمت ۲,۰۰۰ تومان از فروشگاه گردالی خریده و سپس دانلود کنید.

لینک خرید “۶۰ دستور غذای خانگی برای گربه ها” – قیمت: ۲,۰۰۰ تومان

60 دستور غذای خانگی برای گربه ها

 • پروانه
  مرداد ۱, ۱۳۹۴ at ۹:۴۴ ق.ظ

  تبریک میگم موفق باشید:)

 • فیروزه
  مرداد ۱۵, ۱۳۹۴ at ۱۲:۳۱ ب.ظ

  چه جالب. من همیشه به گربه های توی حیاطمون غذا میدم. دوست داشتم بدونم چه مواد خوراکی ای رو مجاز هستم بهشون بدم و چه موادی براشون ضرر داره.

 • محراب دربندی
  مرداد ۱۵, ۱۳۹۴ at ۱۲:۳۳ ب.ظ

  تبریک میگم گردالی عزیز

 • پرييسا
  مرداد ۱۷, ۱۳۹۴ at ۲:۵۷ ب.ظ

  گربه هاي حيات ما كه منو بيچاره كردن. گرسنه هاي آفريقا سيرموني ندارن. غلط كردم بهشون غذا دادم . همه همسايه ها صداشون در اومده فكر مي كنن اينا گربه هاي من هستن هر جاي كوچه هر اتفاقي بيفته مي گن گربه هاي تو كردن

 • nowzamani
  اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۵ at ۳:۵۷ ق.ظ

  سلام .من کتاب ۶۰ دستور غذایی را خرید کردم لطفا راهنمایی کنید چطور دانلود کنم؟

 • fardyn
  مهر ۲۸, ۱۳۹۵ at ۵:۵۸ ب.ظ

  چرا ثبت سفارش که میزنم میگه واسه کشورتون نمیشه؟!
  Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.

نظرتان را ثبت کنید