۷ ابزار سلامتی قابل حمل که زندگی شما را تغییر می دهد:

 • فندک هوشمند:

  1

میتوان گفت تقریبا اولین فندک هوشمند در بازار است که قصد کمک به ترک سیگار را برای افراد ایجاد می کند. با ظاهری شبیه فندک معروف زیپو است، دستگاه براقی که با یک صفحه نمایش تکمیل می شود، عادت سیگار کشیدن شما را یادآوری می کند و حتی می گوید که چند تا سیگار برایتان روشن کرده است، و اینکه چقدر پول برای ترک سیگارتان صرفه جویی شده است. این فندک با یک اپلیکشن برای اندروید و آی او اس می آید، که به شما اجازه می دهد عادت سیگار کشیدنتان را کنترل کنید.

 • ساعت ردیاب شیک ضد آب:

  2

یک طرح متناسب و زیبا از ساعت ردیاب ضدآب که توسط یک شرکت فرانسوی طراحی شده است. این ساعت قدم های شما را می شمارد، آهنگ شنا برای شما می گذارد، خواب شما را چک می کند، و مقدار کالری که می سوزانید را نیز بررسی می کند.

 • برنده جایزه سفید کننده دندان:

3

محصولی از علم جی ال او که برنده جایزه ادیسون تماس برای طراحی مبتکرانه را گرفته است. این تکنولوژی با کیفیت بالا برای سفید کردن دندان از پیشگامانه تکنولوژی جی ال او است. این دستگاه بوسیله ای پاد کنترل می شود و برای ۸ دقیقه روزانه باید استفاده کرد که در ۵ روز دندان های شما را بالای ۵ سایه سفیدتر می کند.

 • هدبند حسگر مغز:

4

این دستگاه با ۷ چیز کامل می شود: سنسورهای نوار مغزی، میوز، یک پیشانی بند سبک، یک برنامه همراه، بر فعالیت مغز شما نظارت می کند در حین مدیتیشن و اطلاعات را به کامپیوتر شما انتقال می دهد، یا گوشی هوشمندتان از طریق بلوتوث. طراحی شده برای کاهش استرس و مدیریت آن، این ابزار خاص به شما برداشتی از آنچه در مغزتان می گذرد می دهد و به شما یاد می دهد که چگونه آرام و ریلکس شوید.

 • دستگاه تسکین دهنده درد گرم/ سرد فوری:

5

این دستگاه یک جایگزین مدرن بسته های سنتی یخ یا پدهای برقی و گرم می باشد.دستگاه تسکین درد در ۴۳ درجه سانتیگراد خنک می کند و در ۱۰۴ درجه سانتیگراد گرما فقط در یک دقیقه می دهد. این دستگاه با ۴ باتری کار می کند و با استفاده از درمان گرما و سرما درد عضلات را کاهش می دهد و باعث گردش خون می شود.

 • یواس بی قابل حمل با فن و تصفیه هوا:

6

اندازه کلی این دستگاه ۱۱*۱۱*۹ سانتی متر است و قابل حمل است حتی هنگام استفاده با فن و تصفیه هوا در هر زمان و هر کجا.

 • برنده جایزه تصفیه آب:

7

یک همراه قابل اعتماد در سفر است. استریپن نازک تصفیه آب با استفاده از اشعه ماورای بنفش حدود ۹۹٫۹ درصد از باکتری های مضر در داخل آب را از بین می برد. این وسیله مجهز به یک باتری لیتیوم یون قابل شارژ است. تنها در ۴۵ ثانیه صورتک خندان روی دستگاه به شما اجازه می دهد که آب ایمن و آماده ی نوشیدن است.

منبع: travelaway